Kola se neustále točí ...

Retro "Bobina" IDS CARGO vyjela

Od 21.3.2018 se naše nově pořízená lokomotiva 140.042 objevuje v čele prvních vlaků společnosti IDS CARGO.

Jak jsme již v aktualitách níže avizovali, tak na koleje v březnu vyjel nový přírůstek do naší flotily. Jde o lokomotivu, kterou jsme se na oslavu 10 let společnosti IDS CARGO rozhodli dát do retro vzhledu. 

Dle očekávání budí vozidlo oprávněný zájem našich příznivců i odborné veřejnosti a při jízdě lokomotivy je u tratí "husto". Jsme za Váš zájem rádi a děkujeme za něj.


Další nově pořízená lokomotiva vyjede
v retro barvách

Nově pořízená 140.042 právě nyní prochází v Přerově omlazovací kůrou. Před jejím nasazením do našich služeb však obdrží retro nátěr.

Po diskusi s našimi fanoušky na sociálních sítích jsme se rozhodli jim k našemu desátému výročí udělat radost a lokomotivu nalakovat do autentického výtvarného řešení
z osmdesátých let.

Foto-report z rekonstrukce vozidla...

Nové zázemí pro údržbu vozidel v Děčíně

Dne 4.1.2018 jsme začali využívat nové provozně-technické zázemí nedaleko železniční stanice Děčín-východ

Přiložené video ukazuje vjezd první lokomotivy IDS CARGO do našeho nového areálu v Děčíně. Prostory jsou rozlehlejší než dosavadní, které jsme využívali v Teplicích. 

V tomto areálu budou probíhat provozní údržby zejména na našich lokomotivách.

IDS CARGO kupuje první "Belgičanku"

IDS CARGO se stala prvním majitelem rekonstruované lokomotivy 365. Jde o ideální moderní vozidlo pro tranzitní dopravu přes ČR a SR. Slavnostní převzetí proběhlo 4.5.2017.

Další novinky sledujte na našem ...