top of page
Zkušenosti s provozováním železniční dopravy máme od roku 2001, kdy byla realizována jen pro vlastní stavební účely v rámci společnosti Inženýrské a dopravní stavby Olomouc. Od roku 2007 jsme jako nová společnost IDS CARGO postupně pronikli do přeprav dalšího zboží, převážně pak zemědělských komodit, olejů, nafty, chemických produktů, cementu, popílku, uhlí, automobilů a různých mimořádných zásilek.

Železniční doprava

Jsme uvedeni jako železniční dopravce ve věstníku Evropské Unie (tzv. Eurolicence) a ve spolupráci se zahraničními partnery realizujeme přepravy zásilek soukromými vlaky po celé EU. V České republice a na Slovensku pak realizujeme přepravy vlastními lokomotivami a personálem. Nabízíme také možnost vozby menších skupin vozů na našich vlacích po páteřních sítích v ČR. 

Naší předností v tomto segmentu je silná orientace na veškeré požadavky každého zákazníka vyžadující velkou míru flexibility. To vše umíme zajistit díky operativnímu nasazení vlastního odborného personálu a velké flotile různorodého technického zázemí. Vše je podpořeno nadstandardním informačním servisem o celém průběhu přepravy.

bottom of page